+370 611 15517Registruotis
Susisiekite su mumis: +370 611 15517
Savanorių pr. 258-1 LT-50205 Kaunas, rodyti žemėlapyje
Sekite naujienas mūsų Facebook puslapyje
<span>Naujienos</span>

Naujienos

Pažangus dantų implantacijos metodas

 

Neatstatomai suirusį ar kažkada pašalintą dantį galima atkurti vos per vieną vizitą, teigia Kaune įsikūrusios J. ir G. Valasevičių odontologijos klinikos (www.dantuklinika.lt) gydytojas Gytis Valasevičius. Mažiau chirurginių intervencijų, vizitų bei dar geresnis estetinis rezultatas – pagrindiniai šio pažangaus gydymo metodo privalumai, kuriuos įvertins ir pacientas.
Vienmomentė dantų implantacija
Vienmomentė dantų implantacija – tai pažangus gydymo metodas, kurio dėka to paties vizito metu pacientui galima atlikti dvi procedūras: pašalinti nesveiką dantį, likusias daleles ar šaknį ir iškart į jo vietą įsriegti implantą. Taikant šį gydymo metodą, po danties rovimo pacientui dažniausiai nebereikia laukti 2 – 6 mėnesių tam, kad būtų galima saugiai atlikti implantaciją. Tam, kad gydytojas galėtų atlikti vienmomentę implantaciją, reikalingi ne tik įgūdžiai, bet ir tam pritaikyta implantų sistema.

Gydymo eiga
Visas gydymas susideda iš dviejų etapų: chirurgijos ir protezavimo. Taikydami vienmomentės implantacijos metodą, pirmojo vizito metu galime atlikti visą chirurginę dalį – pašalinti nereikalingus dantis, priauginti kaulo bei įsriegti reikiamą skaičių implantų. To paties vizito metu ar praėjus savaitei nuo implantacijos, pacientui pageidaujant, pritvirtiname laikinus vainikėlius (dantis), kad implantų prigijimo laikotarpiu būtų gražus estetinis vaizdas. Po 2 – 3 mėnesių, prigijus įsriegtiems implantams, laikinus dantukus pakeičiame itin natūraliai atrodančiais, tvirtais nuolatiniais vainikėliais.

Privalumai
Žvelgiant iš paciento pozicijos, šis gydymo metodas turi itin daug privalumų. Bene pagrindinis tas, kad viso gydymo laikotarpiu pacientas nejunta diskomforto dėl dantų trūkumo. Taip pat svarbu paminėti ir tai, kad į du etapus suskaidyta procedūra, itin patogi tiems pacientams, kurie į Lietuvą grįžta tik dėl odontologinio gydymo. Nepaisant to, kiek dantų planuojama atkurti, į Lietuvą pacientui tereiks atvykti du kartus, dešimčiai dienų.

Garantijos ir ilgaamžiškumas
Jei gydytojas procedūrą atliko tinkamai, o pacientas sąžiningai laikosi visų nurodymų, įsriegtas danties implantas (danties šaknies pakaitalas) gali tarnauti ir visą gyvenimą. Laikui bėgant, dėl tenkančio krūvio, dėvisi tik matoma danties dalis – protezas, kurį, esant poreikiui, nesudėtingai galima pakeisti nauju. Gamintojas, kurio implantų sistemas mes naudojame, suteikia viso gyvenimo garantiją. Neprigijus įsriegtam danties implantui, mes jį nemokamai, įskaitant ir pakartotinę procedūrą, pakeisime nauju.

Daugiau informacijos: http://sveikata.lrytas.lt/ligos-ir-gydymas/pazangus-dantu-implantacijos-metodas.htm

 

 

Registracija internetu

Jau galite registruotis ir internetu. Atidžiai užpildykite visus formos laukus ir mes susisieksime su Jumis per 1 darbo dieną.

Darbo laikas

Pirmadienis 8:00 19:00
Antradienis 8:00 19:00
Trečiadienis 8:00 19:00
Ketvirtadienis 8:00 19:00
Penktadienis 8:00 19:00
Šeštadienis Uždaryta
Sekmadienis Uždaryta

Mūsų adresas

Savanorių pr. 258-1
LT-50205 Kaunas
Mob.: + 370 611 15517
UAB “Baltas rytas”
Im. k. 135908847
Odontologinės priežiūros įstaigos lic. nr. 0318
Odontologijos klinika Kaune
MENIU