+370 611 15517Registruotis
Susisiekite su mumis: +370 611 15517
Savanorių pr. 258-1 LT-50205 Kaunas, rodyti žemėlapyje
Sekite naujienas mūsų Facebook puslapyje
<span>Naujienos</span>

Naujienos

Odontologė: „Dantų gydymas kainuotų pigiau, jei žmonės atidžiau juos prižiūrėtų.“

 

Vakar apsilankėme Dainavos rajone jau 10 metų veikiančioje J. ir G. Valasevičių odontologijos klinikoje. Dalinamės interviu su klinikos savininke odontologe Jurgita.

Klinika įsikūrusi Savanorių pr. 258. Kaip pasakoja pati įstaigos vadovė, klinikoje dirba profesionalūs odontologai, baigę antrines rezidentūras, įstaigoje teikiamos kokybiškos paslaugos už pacientams patrauklias kainas, taikomos nuolaidos, galbūt todėl Jurgita nesiskundžia klientų kiekiu.

Daugiau nuotraukų rasite čia.

TRUMPAS INTERVIU DAINAVOS GYVENTOJAMS
Jurgita, odontologė, J. ir G. Valasevičių odontologijos klinikos vadovė

– Kokias procedūras atliekate?
– Atliekame visas odontologines procedūras: ir terapines, ir chirurgines. Implantuojame, protezuojame dantis, mikroskopu gydome kanalus, atliekame burnos higieną. Turime ir ortodontą, kuris tiesina dantis. Taip pat gydome ir vaikučių dantukus.

– Gal galite išskirti tam tikrą procedūrą, kuri šiuo metu populiariausia?
– Šioje srityje pasakyti, kas yra populiaru nelabai galima. Tiesiog, ko konkrečiai žmogui trūksta, tai ir atliekame. Vieniems trūksta dantų, kitiems reikia taisyti esamus.

Žinoma pakankamai populiarus šiuo metu yra dantų tiesinimas. Tiesinti dantis gali ne tik mažieji, bet ir vyresni pacientai. Išties šiai procedūrai amžiaus limito nėra.

Taip pat kaip ir su dantų implantacija. Nemažai vyresnių žmonių galvoja, kad kiek čia man liko, pagyvensiu ir be tų kelių dantų. Tačiau implantuotis dantis gali būti tik per anksti, jei leidžia bendra sveikata, įsidėti implantus niekada nevėlu.

– Ar pastebite, nuo ko dažniausiai šiais laikais žmonėms genda dantys?
– Visų pirma tai iš baimės apsilankyti pas odontologą. Nemažai žmonių bijo eiti pas dantistą, nes įsivaizduoja, kad kaip ir tarybiniais laikais, dantų taisymas yra labai skausminga procedūra. Dėl to delsia pasirodyti gydytojui.

Ir taip pat žinoma burnos higiena. Tie, kurie nuolat prisižiūri, lankosi pas dantistą, turi daug mažiau problemų. Jiems dantų taisymas mažiau skausmingas visomis prasmėmis, taip pat ir finansiškai.

Rekomenduoju ir kviečiu reguliariai (t. y. 2 kartus per metus) atvykti profesionalios burnos higienos procedūrai. Jos metu bus pašalinti dantų akmenys ir apnašos – dėl to išvengsite infekcijų sankaupų, dantų gedimo bei praradimo. Taip pat patarsime kaip prižiūrėti dantis ir padėsime rasti palankiausią Jums sprendimą, kad turėtumėte sveikus, gražius dantis.

Daugiau informacijos čia.

 

Registracija internetu

Jau galite registruotis ir internetu. Atidžiai užpildykite visus formos laukus ir mes susisieksime su Jumis per 1 darbo dieną.

Darbo laikas

Pirmadienis 8:00 19:00
Antradienis 8:00 19:00
Trečiadienis 8:00 19:00
Ketvirtadienis 8:00 19:00
Penktadienis 8:00 19:00
Šeštadienis Uždaryta
Sekmadienis Uždaryta

Mūsų adresas

Savanorių pr. 258-1
LT-50205 Kaunas
Mob.: + 370 611 15517
UAB “Baltas rytas”
Im. k. 135908847
Odontologinės priežiūros įstaigos lic. nr. 0318
Odontologijos klinika Kaune
MENIU